Миналото на ‘Без категория’ категория
Teaser
юли 1st, 2012Весела Коледа и щастлива 2012!
декември 22nd, 2011<за програмисти>
юли 22nd, 2011if (!($to_be || $not_to_be)) { display_existential_errors(); }
Ol’ MacDonald had a farm…
юни 3rd, 2011Развитието на блога
декември 9th, 2009- Харесва ми как се развива блога. Не се напъваш като някои да пишеш всеки ден заради самото писане. Живееш си живота, а тъпите постове са по- малко…
- Да, но имам доста материали, които не намирам време да завърша, а и много покани за писане…
- За*би ги…
- Е, не! Не съм възпитан така…
- Тогава гледай да не изпуснеш момента…
- Да, така е…
От поредицата „Разговор на деня”
П>С>
Ще гледам да направя една офанзива за Коледа и да си получите „подаръците” в писмена форма.



