Среща (Традициите не са това, което бяха…)
октомври 15th, 2009 от Ворце
Публикувай мнение »
- Имам среща…
- Дано ти върже…
- Братовчедка ми ли?! Това ми мирише на отлъчване от църквата и прокурор…
- Ех, традициите не са това, което бяха…
Излъчено в(ъв) несериозно ;)
Можете да следите коментарите към този епизод чрез RSS 2.0 Feed.
Можете да запазите мълчание или да публикувате мнение с ясното съзнание, че рано или късно някой може да го използва срещу вас в деня на Страшния съд, или да направите връзка към този епизод от собствения си сайт, уведомявайки службите за съществуването на това произведение.